Tavoitteita

 
 

Tavoitteita

Asiantuntijat

Sinua tukee seitsemän ammattilaista, joilla on monipuolinen ja pitkä kokemus varainhoidosta, sijoitustoiminnasta, liikkeenjohtamisesta, yrittämisestä, hallitustyöstä ja liikkeenjohdon konsultaatiosta. Toimimme vastuullisesti ja ammattimaisesti toteuttaessamme  yrityksesi kestävää kasvua ja varojesi hyvää hallinnointia.

 

Mikko Kuparinen

Toimitusjohtaja, Partneri
OTK

Puhelin 0400 606 055
mikko.kuparinen@canelco.fi

 

Pekka Hietala

Partneri
MBA

Puhelin 0400 606 026
pekka.hietala@canelco.fi

 

Esko Teerikorpi

Partneri
DI, eMBA

Puhelin 040 580 6111
esko.teerikorpi@canelco.fi

 

Jouko Pelkonen

Partneri
FM, insinööri, merkonomi

Puhelin 040 556 2387
jouko.pelkonen@canelco.fi

 

Eero Liimatainen

Partneri
DI

Puhelin 0400 606 371
eero.liimatainen@canelco.fi

 

Outi Ropponen

Sijoitusassistentti
Tradenomi

Puhelin 040 531 9308
outi.ropponen@canelco.fi

 

Sari Pietiläinen

Talouspäällikkö
KTM

Puhelin 0400 606 130
sari.pietilainen@canelco.fi